Легка прогулянкова коляска B-Lite від відомого у всьому світі бренду Britax - це транспортний засіб, який зробить Вашу сім'ю мобільною при будь-яких обставинах. Виріб проїде навіть по найвужчих доріжках і поміститься в будь-який ліфт. Якщо Ви докупите спеціальні адаптери CLICK & GO, то зможете також перетворити її в систему для подорожей, прикріпивши на шасі автолюльку. Крім того, на них при бажанні можна встановити і спеціальну м'яку люльку, яка є в асортименті Britax і створена для переміщення малюка в положенні лежачи.

Розміри прогулянкової коляски Britax B-Lite в розкладеному вигляді складають 86,5х53,5х103 см, а вага - 7,4 кг. Складається виріб однією рукою і в складеному стані стоїть без опор. Важливо, що коляска оснащена спеціальним механізмом від випадкового розкладання.


Коляска розрахована на малюків від народження до 3 років (максимальна вага дитини - 15 кг). Вона має полегшену алюмінієву раму і поліуретанові колеса, яким не страшні проколи. Britax B-Lite характеризується високою прохідністю і маневреністю при хорошій амортизації. Вона укомплектована зручним гальмом і вмонтованим кошиком для речей і покупок.

Сидіння прогулянкового блоку досить просторе, оснащене стильним бампером для додаткового комфорту і безпеки. Спинка сидіння може бути виставлена ​​в горизонтальному положенні, а це значить, що в цій колясці Ваш малюк зможе не тільки прогулятися по вулиці, а й виспатися на свіжому повітрі. Підніжка в цій моделі теж регулюється.

Якщо під час перебування на вулиці погодні умови різко зіпсувалися - не біда, адже коляска Britax B-Lite має великий капюшон, який захистить Вашу дитину не тільки від опадів, але і від палючого сонця, так як має захист від ультрафіолетових променів UPF 50+.

За коляскою B-Lite від Britax дуже легко доглядати, адже продумана система складання перешкоджає її забруднення, а тканини оббивки не тільки довговічні, але і розраховані на прання в пральній машинці в делікатному режимі.