Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд:  вихідний

0
Мій кошик
Укр
Добавте товари у бажання
Про магазин

Світ автокрісел вибирає і продає тільки кращі автокрісла і коляски, для того щоб покупці були впевнені в якості та надійності обраного товару.

Ми - офіційний імпортер дитячих автокрісел Renolux (Ренолюкс) Франція, Capsula (Капсула) Німеччина, колясок BabyStyle (Бебістайл) Англія, Biene (Бін) Великобританія. У нас Ви зможете знайти великий вибір дитячих автокрісел і колясок за найкращими цінами.

В наші дні батьки ведуть досить активний спосіб життя при дуже щільному графіку, тому їм дуже багато доводиться переміщатися на машині, природно, батьки хочуть брати своїх дітей з собою. Дитина в машині - це маса додаткової уваги з боку водія, це максимум руху, це несподівані звуки. Адже дитина - це вічний двигун і попригун. Якщо Ваша маленька дитина знаходиться в машині, то для неї має бути максимум комфорту і безпеки. Саме тому одним з найбільш затребуваних товарів для тих, хто їздить з дітьми на машині, є автокрісла. Дитині необхідно крісло, яке відповідає всім стандартам безпеки. Воно забезпечить йому гарний захист в непередбачених ситуаціях і убезпечить від травм і ударів.

Саме дитячі автокрісла - це рятувальники життя дитини, його ангели охоронці. Щоб підібрати хороший варіант для Вашої дитини, необхідно орієнтуватися в їх видах і в Ваших потребах.

Ви можете купити дитяче автокрісло, звертаючи увагу на те, якої групи воно Вам необхідно. Існує міжнародна класифікація, яка визначає стандарти. Відповідно до цих стандартів існують групи: 0/0 +, 0/1, 1, 1/2, 1/2/3, 3. Щоб визначити те, що Вам необхідно для покупки, Ви повинні враховувати наступні параметри: це вік дитини і його вага. Не забувайте, якщо Ви економите на автокріслі для своєї дитини, то це може позначитися на безпеці його життя. Групи автокрісел, які Ви купуєте, повинні відповідати віку. Якщо Вашій дитині до 6 місяців, то Ви купуєте крісло типу 0 + - для дітей від самого народження аж до одного рочку. І далі група 1 - до 4 років, група 1/2 - до 6-7 років і 3 - до 12 років. Але вибирати необхідно не тільки за віком, а й за вагою Вашої дитини.

Якщо описувати групу 0+, то такі автокрісла цілком підійдуть для дітей до 13 кг. Їх дуже легко знайти в магазині. Тому що їх відрізняє від інших груп овальна форма «кокона» і спеціальна ручка, яка називається по-простому переноскою. Група 0 + є перехідною ланкою між люлькою і звичайним автокреслом для дитини. Так само можна розглянути групу 0/1 - якщо Ваш малюк тільки народився, і Ви хочете відразу купити автокрісло до 4 років. Якщо Ваша дитина має 9 місяців і вже цілком пристойно сидить і досягла ваги 9 кг, то Ви будете купувати крісло групи 1. Воно може бути встановлено в машині обличчям по ходу руху автотранспорту. Групи 1 і 1/2 дуже схожі, вони підходять певним віковим категоріям, але вага дитини повинна бути від 9 до 25 кг. Універсальна група 1/2/3 - дуже поширена і зручна для батьків (але не завжди зручна для дітей), тому що вибирається на тривалий період від 9 місяців до 12 років. І, нарешті, група 3 - це вже моделі, які мають підлокітники, але не мають спинки, їх називають бустерами. Їх використовують для дітей, які вже більш-менш виросли і досягли віку 4-5 років.

Дитячі автокрісла і коляски Ви можете легко купити в інтернет магазині Mir-avtokresel.com.ua. При покупці Ви можете бути впевнені, всі товари відповідають міжнародним стандартам. Бережіть своїх дітей! Обов'язково користуйтеся під час поїздки в автомобілі автокріслом! Це так просто і надійно!

Вгору