,
ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ МАГАЗИН НЕ ПРАЦЮЄ
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд:    вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари до списку бажань

Група 1|2|3 (від 9 до 36 кг)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Особливості автокрісел групи 1/2/3, їх установка, позитивні і негативні сторони.

Автокрісла даної групи - це комбінація трьох вікових груп, а саме, сумісність в одному кріслі характеристик для ваги малюка 9-18 кілограм, 15-25 і 22-36 кілограм, тобто всіх трьох груп. З кожним роком підростає дитина, змінюється і крісло, це дуже зручно і оптимально, і при цьому зовсім не затратно, але варто врахувати всі особливості даних крісел і подивитися на них уважніше.

Автокрісла 1/2/3 часто називають універсальним сидінням для дітей, але це не зовсім так. Універсальність, швидше за все, включає в себе різні функції, види кріплень, ніж якість зростання разом з дитиною. Найчастіше батьки хочуть купити саме таке крісло через його довговічність, оскільки це вигідна покупка на багато років, мовляв «один раз купив і забув». Але крім позитивних сторін - порівняну дешевизну і великий термін використання, є і друга сторона медалі, адже зазвичай «універсальні» крісла поступаються конкретним віковим групам з безпеки, а також комфорту. Зазвичай у них невелике положення для відпочинку, що не є проблематичним, якщо ви не плануєте часто їздити на тривалі дистанції. У цьому випадку таке автокрісло абсолютно виправдано, адже тоді бюджетний варіант на багато років - відмінна ідея для рідкісних подорожей.

При виборі автокрісла для будь-якого віку звертайте свою увагу на якість, сертифікати, тестування крісел на надійність, спосіб кріплення дитини в кріслі і крісла до сидіння автомобіля, а також самі габарити крісла, наскільки зручно малюк вміщається в ньому (щоб вистачало вільного простору, але воно не було зайвим). Купити автокрісло 1/2/3 Ви можете прямо зараз в нашому магазині, до всього, в розділі аксесуари у вас є можливість переглянути додаткові аксесуари до будь-якого автокрісла з нашого каталогу.

Вгору