Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд:  вихідний

0
Мій кошик
Укр
Добавте товари у бажання

Група 0|0+ (від 0 до 13 кг)

Особливості автокрісел групи 0 +, на що звертати увагу при їх виборі.

Вибрати автокрісло для дитини - завдання не з легких, а тим більше для самого маленького новонародженого малюка. До вибору дитячого крісла завжди потрібно підходити дуже відповідально, вивчати різні матеріали і дивитися на пропоновані бренди і моделі сидінь. Для самих маленьких підходять лише автокрісла групи 0+, про які далі ми і поведемо мову. А купити автокрісло групи 0+ Ви можете в нашому магазині прямо зараз, просто визначитеся з моделлю і зробіть замовлення, а ми гарантуємо Вам якість і надійність пропонованих товарів і своєчасну доставку! Якщо Ви сумніваєтеся в своєму виборі, проконсультуйтеся з нашим менеджером, він завжди допоможе Вам з непростим вибором.

Якщо автокрісла 0 розраховані на малюків до 9 кг. і віком всього до 6 місяців, то автокрісла 0+ - до 13 кг і 18 місяців. Дитячі автомобільні крісла групи 0+ безпечні для малюків у віці до 18 місяців, з урахуванням того, що їх вага повинна бути до 13 кілограм. Такі крісла ідеальні для переїздів на невеликі відстані, їх конструкція дозволяє встановлювати на прогулянкові коляски за допомогою адаптерів, а також переносити в них дитинку або використовувати у вигляді качалок. Перевезення в цих автокріслах здійснюються за типом «проти руху машини», тобто крісло кріпитися обличчям до заднього сидіння. Дуже важливим моментом при виборі такого автокрісла є його сертифікація та пройдені краш-тести, які відповідають усім європейським умовам витривалості подібних виробів.

Дуже важливо те, як фіксуються в автомобілі дитячі крісла. У випадку з моделями групи 0, фіксація відбувається за допомогою штатних ременів безпеки, а ось моделі групи 0+ часто мають систему кріплення під назвою «Isofix» або ж встановлюються на платформу «Isofix», але скористатися такою системою можна не в кожній машині (тільки там, де є спеціальні скоби для кріплення). Але при цьому всі автокрісла з Isofix можна стандартно закріпити звичайними ременями. Зверніть увагу на гарантію і функції безпеки крісла, його комфорт і матеріал обшивки, ніж на інші другорядні деталі.

Дитяче автокрісло групи 0+ - це оптимальний варіант для новонародженого малюка, воно забезпечить комфортне і надійне перевезення в автомобілі зовсім маленької дитини на будь-які відстані. До всього, таке крісло Ви зможете використовувати і вдома, як гойдалку, і у вигляді прогулянкової коляски, що робить його багатофункціональним.

Вгору