По м. Київ

Безкоштовна доставка діє на автокрісла, коляски і стільчики всіх торгових марок.

Доставка аксесуарів всіх торгових марок - платна.

Час доставки по Києву в робочі дні з 12:00 до 18:00, в суботу - самовивіз до 15:00. Оформлення замовлень здійснюється 6 днів на тиждень з 10:00 до 19:00 (неділя - вихідний). А також цілодобово в он-лайн режимі 7 днів на тиждень.

Наші кур'єри оперативно доставлять замовлення за вказаною Вами адресою в обумовлений час і день, продемонструють цілісність, комплектацію товару і проведуть встановлення.

Доставка здійснюється за принципом "сьогодні на завтра", тобто якщо замовлення було оформлено сьогодні до 18:00, він буде доставлений на наступний день.

Можлива оперативна доставка "сьогодні на сьогодні", але за умови, що замовлення оформлене до 12:00, при наявності товару на складі і в залежності від завантаження служби доставки.

По Україні

Безкоштовна доставка діє на автокрісла, коляски і стільчики всіх торгових марок, крім ТМ Babyhit, Babyzz, Yoya і деяких товарів ТМ Chicco, Kinderkraft, Nino's.

Доставка аксесуарів всіх торгових марок - платна.

Ви можете оформити доставку на відділення Нової пошти або адресну доставку на вказану Вами адресу.

Терміни доставки по Україні залежать від перевізника, приблизно 1-2 дня. Товари доставляються транспортними компанією «Нова Пошта».

Оплатити автокрісло з доставкою по Україні можна двома способами:

1) "Накладний платіж" - вибравши цей спосіб, Ви оплачуєте замовлений Вами товар безпосередньо при отриманні, але при цьому Ви оплачуєте послугу "накладний платіж", тобто пересилання грошей;

2) "Оплата на карту Приват банка" - цей спосіб заощадить Вам витрати на пересилку "накладного платежу". Ви оплачуєте тільки вартість товару без комісії.

Інтернет-магазин не несе відповідальності за терміни доставки транспортними компаніями замовленого Вами товару.