По м. Київ

Безкоштовна доставка розповсюджується на товари зі стікером Безкоштовна доставка.

На решту товарів вартість доставки по м.Київ 100-200 грн.

Самовивіз з нашого магазину – безкоштовно. Наявність товару у магазині уточнюйте у менеджера!

На деякі товари можлива доставка тільки ТК «Нова пошта».

Час доставки по Києву у робочі дні з 12:00 до 18:00. Оформлення замовлень здійснюється понеділок-п'ятниця з 10:00 до 18:00. А також цілодобово в режимі он-лайн 7 днів на тиждень.

Наші кур'єри оперативно доставлять замовлення за вказаною Вами адресою в обумовлений час і день, продемонструють цілісність, комплектацію товару і проведуть встановлення.

Доставка здійснюється за принципом "сьогодні на завтра", тобто якщо замовлення було оформлено сьогодні до 18:00, він буде доставлений на наступний день.

Можлива оперативна доставка "сьогодні на сьогодні", але за умови, що замовлення оформлене до 12:00, при наявності товару на складі і в залежності від завантаження служби доставки.

По Україні

Безкоштовна доставка розповсюджується на товари зі стікером Безкоштовна доставка.

На решту товарів доставка на відділення Нової пошти за рахунок покупця.

Терміни доставки Україною залежать від перевізника, приблизно 1-2 дні. Товари доставляються транспортною компанією «Нова Пошта».

Оплатити товар з доставкою по Україні можна двома способами:

1) "Накладний платіж" - вибравши цей спосіб, Ви оплачуєте замовлений Вами товар безпосередньо при отриманні, але при цьому Ви оплачуєте послугу "накладний платіж", тобто пересилання грошей - 2% + 20 грн.

Товар відправляється лише після передоплати 500-1000 грн.

2) "Оплата на рахунок Приват банка" - цей спосіб заощадить Вам витрати на пересилку "накладного платежу". Ви оплачуєте тільки вартість товару без комісії.

3) "Оналайн оплата на сайті" - обравши цей спосіб, уточніть у менеджера наявність товару, далі при оформленні замовлення оберіть онлайн оплату, і за допомогою системи LiqPay оплатіть замовлення.

Інтернет-магазин не несе відповідальності за терміни доставки транспортними компаніями замовленого Вами товару.