Коляски Maclaren: особливості та переваги!

Коляски Maclaren давно завоювали довіру батьків більш ніж у 50 країн світу. На сьогоднішній день компанія Maclaren є однією з провідних в області інновацій, дизайну і якості, випускаючи стильний товар на колесах, іграшки, аксесуари, біокосметичну продукцію по догляду для батьків і дітей.

Коляски Maclaren: самые популярные модели

Вся продукція Maclaren орієнтована на майбутнє завдяки сучасним інноваціям, але в той же час заснована на традиціях. Коляски цього бренду пропонують батькам саме те, чого вони бажають. Головними особливостями колясок-тростин Maclaren є:

- при їзді вага дитини переноситься на задні колеса, що значно полегшує завдання мамі;
- у виробництві використовуються тільки самі високоякісні матеріали;
- довічна гарантія на раму на всі моделі (з 2008 року);
- дуже мала частка рекламацій на продукцію (менше 1%).

- Дизайн коляски Maclaren дуже простий, але конструкція її геніальна. Кожна модель викликає захват не тільки батьків, але і розчулення оточуючих. Дитина в такій колясці зможе відчути себе справжнім гонщиком.

Всі коляски бренду сконструйовані, зібрані і оформлені за суворими правилами. До них можна підібрати різні аксесуари, які допоможуть створити для малюка більш комфортні умови. Кожна нова колекція Maclaren радує своїх шанувальників новими моделями, кольорами, інноваціями. До переваг даних колясок можна віднести дихаючі і натуральні тканини, знімні елементи, що підлягають пранню, поворотні передні колеса, рама з трубчастого алюмінію, стильний зовнішній вигляд, постійно удосконалюється дизайн. У складеному стані коляска займає місця не більше звичайної парасольки. У комплектацію входять кошик для покупок, захист від сонця, петля на руку, дощовик. У всьому різноманітті варіантів візочків є своя невимушеність, символізм, естетичність, турбота про дитину. Крім того, вони завжди привертають увагу.

У широкому асортименті колясок Maclaren Ви, безумовно, знайдете для свого малюка певної конфігурації, дизайну і типу і зможете на власному досвіді переконатися у високій якості продукції бренду.