Коляска преміум сегменту - Cybex Priam

Детская коляска Cybex Priam – це новинка вересня 2014 року, створена як система для подорожей. Коляска створила фурор на ринку дитячих товарів, адже інженерам і дизайнерам Cybex вдалося створити унікальний, ні з чим незрівняний продукт. У цій колясці є все необхідне дитині для щоденних прогулянок і подорожей в перші кілька років його життя.

Прогулянковий модуль даної моделі може бути укомплектований сидінням Lux - підвищеної м'якості, з яким вона разом складається і здатна стояти самостійно. Ручка управління при цьому знаходиться зверху, що дуже зручно при зберіганні. Якщо сидіння від'єднати, то в складеному вигляді коляска буде більш компактною. Кут нахилу спинки сидіння можна регулювати однією рукою. Колісна база для Cybex Priam передбачена в трьох варіаціях: легка міська, всюдихідна Trekking і універсальна для будь-яких типів покриттів.

«Родзинкою» цієї коляски є те, що до неї можна замовити спеціальні лижні полози для передніх коліс, перетворивши її таким чином справжній снігохід! Крім того, для переміщення по пляжу або дуже складних ділянках, є можливість використовувати модель в двоколісної версії.

На раму Cybex Priam можна встановлювати стильну люльку або автокрісло групи 0, використавши спеціальні адаптери.

Ультрасучасна стильна коляска Cybex Priam заворожує своїм дизайном, функціональністю, мобільністю, якістю, різноманіттям положень і комбінацій використання.

Ультрасучасна стильна коляска Cybex Priam завораживает своим дизайном, функциональностью, мобильностью, качеством, многообразием положений и комбинаций использования.