Коляски преміум-класу від іспанського бренду Mima - це втілення стилю, вишуканості і чудового дизайну. Історія цього виробника почалася не так давно - в 2008 році, коли Дейві і Іоланда Хо вирішили присвятити своє життя створенню товарів для малюків і представили першу коляску. Дейві - професійний дизайнер, який на той час вже встиг заробити авторитет, займаючись дизайном телефонів, салонів літаків і кавоварок. Його дружина отримала освіту в галузі моди. Разом вони вирішили використовувати свої навички на користь малюкам та їхнім батькам. Тому не дивно, що вироби бренду Mima важко переплутати з якоюсь іншою маркою. Їх зовнішній вигляд і шикарна колірна гамма відразу ж видають бездоганний смак власника.

Створюючи модельний ряд бренду Mima, подружжя Хо не тільки застосували весь свій досвід в області дизайну, але і проявили себе як люблячі батьки, які точно знають, чого хоче малюк. Уже через рік після заснування, в 2009 році компанія отримала головний приз на виставці дитячих товарів в Кельні. У 2012 році на Baby EXPO її продукція отримала звання «Інноваційний прорив».

Будь-яка модель коляски Mima - це втілення комфорту і функціональності. Успіх бренду тримається на «трьох китах» - дизайні, інноваціях та якість. Інженерні рішення компанії залучають з перших хвилин знайомства, адже містять мінімум деталей, маючи максимум практичності. Серед рішень, що активно впроваджуються компанією при виготовленні колясок, слід назвати технологію «люлька всередині», яка об'єднує люльку і прогулянковий блок в один модуль. Це значно економить місце, необхідне для зберігання транспортного засобу, і спрощує його обслуговування. До інноваційних фішок від Mima можна віднести також магнітні кришки, якими виробник оснащує кошик для речей в колясці.

Транспортні засоби для дітей від іспанського бренду Mima зроблені з ретельно відібраних високоякісних матеріалів. Всі вони мають відповідні сертифікати, які свідчать про їх екологічності. Mima використовує виключно гіпоалергенний і зносостійкий текстиль. Всі механізми, використовувані при виробництві колясок, зроблені з легких, але надміцних металів, що дозволяє виробам довгий час зберігати презентабельний зовнішній вигляд і функціональність.
Таким чином, якщо Ви шукаєте для свого чада щось особливе, здатне подарувати не тільки небувалий комфорт, але і естетичну насолоду, коляски преміум-сегмента від іспанського виробника Mima - це саме те, що Вам потрібно.