Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд:  вихідний

0
Мій кошик
Укр
Добавте товари у бажання

BabyStyle - це всесвітньо відома компанія, що спеціалізується на виготовленні стильних і практичних колясок, високоякісних дитячих меблів, надійних і безпечних автокрісел, які так люблять діти по всьому світу. Компанія має безліч міжнародних нагород, в її штаті працюють кращі дизайнери і інженери, які невпинно вдосконалюють існуючі моделі виробів і винаходять нові на радість малюкам та їх батькам.

В Європі бренд BabyStyle з'явився в 2007 році. За останні десять років компанії вдалося завоювати перші позиції на ринку дитячих товарів і знайти величезну популярність завдяки високим стандартам якості, оригінальному дизайну і надійності своїх товарів. Філософія бренду спрямована на виготовлення продукції преміум-класу, здатної забезпечити дітям гідний рівень комфорту і безпеки.

BabyStyle створює нові лінійки продукції, співпрацюючи з експертами світового рівня. Компанія має в своєму арсеналі великий вибір колясок, серед яких підходящий варіант зможуть знайти як цінителі класики, так і любителі нестандартних дизайнерських рішень, адже британці, незважаючи на притаманну їм консервативність, завжди приділяли увагу власному розвитку, розробляючи і впроваджуючи передові світові технології у виробництво.

Невід'ємною рисою виробів компанії є нестандартні конструкції дитячих колясок, розроблені і виготовлені за світовими стандартами якості. Також BabyStyle активно вивчає потреби різних категорій споживачів, тому багато моделей цього виробника орієнтовані на різні типи сімей. Зокрема, коляска BabyStyle Oyster Max є ідеальним варіантом для сімей з кількома малюками, адже в ній реалізована можливість встановлення відразу двох модулів. При цьому вона вигідно відрізняється від тандемів інших виробників тим, що не втрачає маневреності, коли в ній знаходяться відразу двоє малюків.

Для сімей, які проживають в багатоквартирних будинках, і любителів автомобільних подорожей BabyStyle (Бебістайл) пропонує модель коляски Oyster 2. Вона має вузькі колеса шириною всього лише 57 см, що дозволяє помістити транспортний засіб навіть в самий вузький ліфт. До того ж, така компактна коляска легко поміститься в багажнику вашого авто.

У нашому магазині Ви знайдете різні варіанти колясок BabyStyle (Бебістайл) - універсальні, прогулянкові, коляски-тростини, для двійні. Широка палітра кольорів і гнучка цінова політика дозволяють Вам вибрати оптимальний для себе варіант.

Розгорнути
Вгору