Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд:  вихідний

0
Мій кошик
Укр
Добавте товари у бажання

Принципи роботи виробника дитячих автокрісел Britax-Romer гарантують найвищі стандарти якості продукції. Адже вони прославилися своїм невтомним завзяттям постійно поліпшуватися і робити товар кращої якості. У зв'язку з поставленими цілями, у виробництві вони застосовують найбільш інноваційні технології, що дають можливість піднятися на найвищу ступінь якості, використовуючи сучасні матеріали, що забезпечують небувалу зручність для Вашого малюка.
Автокрісло Britax-Romer не тільки полегшить турботу батьків щодо забезпечення безпеки дітей. Його дизайн і зручність до того цікаві і залучають маленьких пасажирів, що їм дуже подобається подорожувати саме в автокріслах для дітей від Britax-Romer. Адже будь-яке автокрісло Britax-Romer, ціна на яке, до того ж, доступна для всіх батьків, для Вашого спокою облаштовано надійною системою захисних ременів, і лідируючою технологією бокового захисту від ударів в разі ДТП.
Також фірма Britax-Romer використовує систему кріплень Isofix при виробництві автокрісел, і не на жарт відноситься до турботи про навколишнє середовище, зокрема, володіє власною лінією утилізації виробничих відходів, за рахунок чого славиться екологічно чистими матеріалами, використовуваними в автокріслах.
Купити автокрісло Britax-Romer, одне з найбільш надійних, з оригінальним дизайнерським рішенням, в планах у кожного молодого батька. Адже дбаючи про малюків, фінішний крок виготовлення автокрісел проводиться в більшій мірі вручну, з впровадженням багатоступінчастого і ретельного контролю якості продукції.
Таким чином, пропонуючи надійний захист і комфорт, спільно з можливістю рости з Вашим чадом, Britax-Romer автокрісла вважаються бездоганним вибором для більшості сімей.

Розгорнути
Вгору