Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд:  вихідний

0
Мій кошик
Укр
Добавте товари у бажання

Кожен батько бажає забезпечити своєму малюкові цікаве, щасливе і безпечне дитинство. Бо якщо малюк сидить на руках у матері, або повзає по задньому сидінню машини, то в результаті раптового гальмування, або в аварійній ситуації він має шанс не на жарт постраждати. Щоб виключити такі плачевні наслідки рекомендується перевозити дітей в спеціальних дитячих автокріслах.

Дитячий утримуючий пристрій - автокрісло було створено в 1935 році в США, а у нас батьки-автовласники дізналися про них порівняно не так давно. На сьогодні численні краш-тести показують непохитну статистику: в 90% аварійних випадків дитячі автокрісла рятують життя дітям.

Так історія фірми Recaro бере свої витоки ще з 1906 року. У Recaro особливе сприйняття світу і свого виробництва, так як вони розуміють, що успіх в компанії першочергово залежить від мудрості, розуміння, дослідження людської природи і чинників, які на неї впливають. І саме тому в 2004 році фірмою Recaro був відкритий експериментальний центр, спрямований на дослідження максимального ступеня ефективності в питаннях дитячої автобезпеки. Так автокрісла Recaro є продукт, перевірений численними дослідженнями і краш-тестами. А комплект фіксаторів і регулювань, які передбачені в кожній моделі, автокрісло Recaro роблять максимально комфортним і надійним. Тому купити автокрісло Recaro дитині прямопропорційно означає дати йому відчути комфорт незалежно від комплекції. До того ж форма автокрісла Recaro і ціна, яка доступна кожному з батьків, адаптована до дитячих анатомічних особливостей і гарантує надійний захист при бічних зіткненнях, максимально оберігаючи голову, плечовий-спинний і грудний відділ малюка.

Автокрісло Recaro купити в Києві Ви зможете у нас в магазині. Модельна лінійка автокрісел включає в себе багато різновидів дизайну - від елегантної класики до спортивних рішень, при цьому кожне автокрісло являє собою надійні гарантії збереження Вашої дитини. Завдяки щорічним величезним сумам на дослідні та конструкторські роботи, компанія Recaro інтегрувавши технічний досвід, і підключивши сучасні технології і матеріали, привернула до досліджень провідних дитячих ортопедів, і створила майже бездоганне автокрісло Recaro купити, яке можна для різних вікових груп дітей.

Подивившись вперше на дитячі автокрісла Recaro, батько розуміє, що його дитина під надійним захистом!

Розгорнути
Вгору