МАГАЗИН НА ПРОСП ГОЛОСІЇВСЬКОМУ 104 ПРАЦЮЄ ПО ДОМОВЛЕНОСТІ. ТЕЛЕФОНУЙТЕ.
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд:  вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари до списку бажань

Avionaut

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія Avionaut була створена в Польщі як сімейне підприємство. За роки успішної роботи на ринку дитячих товарів вона встигла зарекомендувати себе новатором і досить швидко вибилася в лідери серед виробників автокрісел для маленьких пасажирів. Звичайно, всі вироби компанії зроблені в повній відповідності з європейськими стандартами, а оригінальною фішкою є те, що всі конструкції її модельного ряду створені під чуйним контролем авіаінженерів. Власне, про це говорить і сама назва виробника.

Говорячи про філософію бренду, його засновники акцентують увагу на тому, що вони є не тільки експертами в індустрії безпеки, а й батьками, а це поєднання дозволяє врахувати найдрібніші потреби малюків і створити для них не тільки безпечне, але і комфортне автокрісло. Компанія приділяє дуже багато часу розвитку і постійного підвищення кваліфікації своїх співробітників, адже саме вони - найбільший актив Avionaut. Завдяки такому підходу вдалося розробити і вивести на ринок безліч власних інноваційних продуктів, які стоять на сторожі безпеки малюків по всьому світу.

Зокрема, компанія удосконалила систему кріплення ISOFIX, назвавши її IQ ISOFIX. Вона реалізована в моделях автокрісел Avionaut Pixel і AeroFIX, і являє собою звукову сигналізацію, яка спрацьовує в разі неправильної установки системи кріплення. Також серед розробок Avionaut найлегше автокрісло в світі - Avionaut Ultralite. Воно зроблене з EPP композиту - дуже легкого матеріалу, ефективно поглинає удари в разі ДТП.

Виробник приділяє особливу увагу краш-тестам своїх виробів, і всі вони отримують високі бали під час таких випробувань, нерідко навіть перевищуючи вимоги існуючих стандартів безпеки. Наприклад, автокрісло Pixel значно перевершує вимоги стандарту i-Size.

Також Avionaut дуже активно розвиває співпрацю з експертами в педіатрії та суміжних областях, і воно вже дає свої результати. Зокрема, в рамках такого співробітництва був розроблений унікальний вкладиш для новонароджених (в т. ч. і недоношених) дітей. Їм оснащена модель Avionaut Pixel. Цей вкладиш повністю враховує фізіологічні і біомеханічні особливості новонародженого, і забезпечує найбільш ефективне його розташування в автокріслі, а це, в свою чергу, має велике значення для забезпечення високого рівня безпеки малюка в разі транспортної пригоди.

Крім усього іншого, виробник подбав про те, щоб його вироби мали привабливий дизайн і широкий вибір кольорів. Тому при виборі автокрісла для свого малюка, обов'язково зверніть увагу на цей бренд, серед його інноваційних пропозицій Ви обов'язково знайдете «своє».

Вгору