Тепер в українських батьків і їхніх малюків знову з'явилася можливість відчути всі переваги універсальних і прогулянкових колясок від Cosatto і, занурившись в безтурботність і веселощі, пересуватися по місту в дуже зручному і комфортному транспортному засобі.

Історія найвідомішого бренду почалася в 1970-х роках в Італії, де вперше були випущені дитячі ліжечка під цим брендом. Перша продукція компанії не змогла знайти популярності на батьківщині. Але, волею випадку, її італійські засновники під час гри в гольф познайомилися з британськими колегами, які дуже зацікавилися їх бізнесом. Це знайомство стало фатальним для бренду, адже незабаром після цього компанія Cosatto набула визнання в Англії і ось вже більше чотирьох десятків років є однією з провідних на ринку товарів для дітей. Сьогодні головний її офіс знаходиться у Великій Британії.

Cosatto випускає різні товари, серед яких коляски, автокрісла і меблі. Ви не сплутаєте вироби бренду з будь-якими іншими, адже яскравий, помітний дизайн і бездоганна якість відразу видають цього виробника. Його філософія полягає в тому, щоб відмовитися від нудних речей, і радіти життю на повну котушку, тому з такою коляскою навіть похмурий день не зіпсує настрій Вам і Вашому чаду.


Виробник приділяє особливу увагу оригінальності своїх виробів, а багатонаціональна команда професіоналів в різних галузях (інженери, дизайнери, і ін.) Активно втілює найнесподіваніші проекти в життя. Коляски Cosatto - це зразок функціональності. Наприклад, коляски-тростини цього виробника можна використовувати навіть з народження! Вони сконструйовані з урахуванням потреб самих маленьких, мають необхідний вкладиш для новонароджених, а їх спинка і підніжка, при певних позиціях регулювання, формують зручне повністю горизонтальне спальне місце, необхідне для прогулянки з новонародженим.


Виробник також дуже любить радувати споживачів корисними додатковими аксесуарами, такими як сумка для батьків з пеленальним матрасиком. Нею укомплектовані багато моделей колясок Cosatto. Серед їх асортименту Ви знайдете вироби на будь-який смак - універсальні коляски 2 в 1 і 3 в 1, прогулянкові коляски-книжки і коляски-тростини (в т.ч. і для двійні), і всі вони - в дивовижних кольорах, які підкреслять неординарний смак власника і подарують гарний настрій всім оточуючим.

Вам не доведеться нудьгувати з колясками Cosatto, адже в них неможливо не закохатися. Ми впевнені, що серед варіантів, представлених в нашому магазині, Ви легко зможете знайти підходящий саме для Вас і Вашого малюка.