Представляємо Вашій увазі революційну модель автокрісла від італійського виробника з світовим ім'ям Chicco - Chicco NextFit. Це унікальний в своєму роді виріб, розрахований на дітей від народження і до 12 років. З цією моделлю Ви забудете про необхідність постійно змінювати автокрісла у міру зростання малюка. Купивши автокрісло Chicco NextFit, Ви забезпечите ефективний захист Вашої дитини в машині до тих пір, поки вона не доросте до використання штатних ременів авто.

Виріб успішно пройшов безліч краш-тестів і повністю відповідає стандарту безпеки США (NHTSA). Його установка в салоні дуже проста, адже воно оснащено системою кріплення IsoFix SuperCinch. Просто приєднайте кріплення крісла до спеціальних кріплень сидіння. Крім того, Ви можете зафіксувати автокрісло Chicco NextFit і за допомогою штатних ременів авто. У цьому випадку виробник передбачив додаткову систему надійної фіксації LockSure. Спеціальний індикатор правильності встановлення допоможе Вам уникнути помилок в цьому процесі.


Оскільки крісло розраховане на всі вікові групи, батькам слід пам'ятати, що для самих маленьких (вага від 2,2 кг до 18 кг) його потрібно встановлювати проти ходу руху, а коли Ваше дитя підросте, Chicco NextFit вже можна фіксувати по ходу руху машини. В обох випадках використовується виключно заднє сидіння авто.

Завдяки дев'яти доступним положенням регулювання крісло можна підігнати під анатомічні особливості різних вікових категорій дітей. Шість позицій регулювання висоти підголівника легко підлаштовуються під зростання маленького пасажира. Крім того, Вам не слід боятися, що Ви вибрали невідповідне положення крісла, адже модель NextFit оснащена спеціальним водним індикатором RideRight, за допомогою якого Ви можете перевірити правильність обраного нахилу в залежності від ваги Вашого дитя.