Прогулянки на свіжому повітрі - це одне з найбільш улюблених занять для малюків. Вони з радістю пізнають світ, який їх оточує, і люблять проводити на природі якомога більше часу. Саме тому, щоб забезпечити своїй дитині комфорт і безпеку, а також правильне фізичний розвиток під час дозвілля на свіжому повітрі, батьки повинні з великою увагою підійти до вибору прогулянкової коляски. Оптимальний транспортний засіб такого типу має відповідати стандартам безпеки, бути виготовлений з міцних, зносостійких, гіпоалергенних матеріалів, бути сконструйованим відповідно до рекомендацій провідних педіатрів, відрізнятися маневреністю і високою прохідністю.

Подібний набір характеристик забезпечують кращі світові бренди, які спеціалізуються на виготовленні товарів для дітей. Сьогодні ми розглянемо бестселери серед прогулянкових колясок від чотирьох всесвітньо відомих виробників - BabyStyle Oyster Zero, Cybex Balios S, Valco baby Snap 4 Trend, Easy Walker Buggy XS, розповімо про їх головні переваги та характеристики. При цьому відразу обмовимося, що BabyStyle Oyster Zero і Cybex Balios S можна використовувати з народження, а для Easy Walker Buggy XS і Valco baby Snap 4 Trend потрібно трошки підрости (їх використовують з 3-х і 6-ти місяців відповідно).

Почнемо з абсолютного лідера в лінійці колясок BabyStyle - прогулочная коляска Oyster Zero. Це мегапопулярна модель, яка вже досить довго залишається фаворитом малюків та їхніх батьків по всьому світу. Вона дуже компактна і важить всього 7,9 кг. Складається однією рукою, багато місця в житлі не займає. У складеному вигляді стоїть без опор. Звичайно ж, за якість матеріалів і збірки можна не турбуватися, адже це британський бренд, який завжди тримає марку.


Сидіння коляски, незважаючи на її компактність в цілому, дуже просторе і здатне забезпечити комфорт навіть великому малюкові. Спинка і підніжка Oyster Zero можуть бути відрегульовані до повністю горизонтального положення, формуючи спальне місце для новонародженого. Великий капюшон захистить маленького пасажира від негоди, а місткий кошик для покупок обов'язково сподобається батькам.

BabyStyle оснастив свою коляску надійною колісною базою з хорошою амортизацією, яка не тільки впорається з нерівним асфальтом, але і пройде в будь-який ліфт за рахунок невеликих габаритів (ширина її складає всього 59 см). Серед чотирьох моделей, розглянутих у цьому огляді, прогулянкова коляска Oyster Zero є найбільш бюджетною.

Трохи дорожче Вам обійдеться ультралегкая модель прогулянкової коляски Buggy XS голландського бренду Easy Walker. Вага цієї крихітки складає всього 6 кг! Ви без проблем зможете взяти її з собою на борт літака як ручна поклажа, адже її габарити повністю підходять під вимоги авіакомпаній. Це означає, що навіть в іншому місті ви з малюком зможете залишатися мобільними, не відчуваючи при цьому труднощів, пов'язаних з транспортуванням великогабаритної коляски.