Коли мова заходить про безпеку дитини, батьки завжди намагаються зробити все можливе, щоб забезпечити її на найвищому рівні. Саме тому, щоб максимально убезпечити малюка під час поїздки в авто, вони дуже часто віддають перевагу виробам німецького виробника Cybex. Бренд зарекомендував себе одним з кращих на ринку дитячих автокрісел і має в своєму арсеналі чимало справжніх бестселерів. Серед них у віковій групі 2/3 (від 3 до 12 років) знаходяться моделі автокрісел Solution Z-fix і Solution S-fix.

На перший погляд ці крісла дуже схожі. Багато в чому так і є, але вони, все ж, мають і ряд суттєвих відмінностей, які можуть вплинути на Ваш вибір. Отже, зупинимося докладніше на їх характеристиках.

Почнемо з того, що обидва крісла відповідають європейським вимогам безпеки ECE R44 / 04 і кріпляться в салоні авто за допомогою як системи Isofix, так і штатних ременів автомобіля. Обидва варіанти дозволяють забезпечити надійну фіксацію виробу. Автокрісла можна розмістити по ходу руху машини на задньому або передньому сидіннях. Останній варіант можна здійснити лише за умови, що подушка безпеки вимкнена.


Обидві моделі позбавлені внутрішніх ременів безпеки, тому маленький пасажир в них фіксується за допомогою штатних триточкових ременів авто. Автокрісла обладнані унікальним підголівником, який має 3 позиції регулювання і перешкоджає нахилу голови дитини вперед під час сну.

Автокрісла Cybex Solution Z-fix і Cybex Solution S-fix оснастили новою вдосконаленою системою лінійного бічного захисту L.S.P. System PLUS, яка створена для того, щоб миттєво поглинати енергію від удару в разі аварії.

Сидіння автокрісел мають дивовижну м'якість, оснащені підлокітниками і мають кілька позицій нахилу спинки для найбільш комфортного відпочинку. Подбав виробник і про вентиляцію - сидіння моделей пронизані системою вентиляційних каналів, що створюють відповідну для малюка температуру під час поїздки.


Що стосується відмінностей, то слід зазначити, що автокрісло Cybex Solution Z-fix важче, ніж Cybex Solution S-fix: їхня вага становить 7,2 і 6,2 кг відповідно. Габарити крісел при цьому істотно не відрізняються: розміри Solution Z-fix становлять 53х40,5х62,5 см, а Solution S-fix - 50х40,5х61 см. Це означає, що вони досить компактні, щоб без проблем поміститися в салоні будь-якої машини. Основною відмінністю є наявність в автокріслі Cybex Solution Z-fix функції розширення спинки, чого немає в Solution S-fix.

Таким чином, обидві моделі автокрісел від Cybex у віковій групі 2/3 мають ряд переваг, які забезпечили їм лідерські позиції серед аналогічних виробів інших виробників. Радимо обов'язково звернути увагу на Cybex Solution Z-fix і Cybex Solution S-fix, якщо Ви плануєте перевозити свою дитину в салоні авто, адже обидві моделі істотно економлять сімейний бюджет і здатні оточити комфортом маленького пасажира, а також забезпечити його безпеку на довгі роки, аж до досягнення віку в 12 років. Обидва крісла представлені в різних кольорах, серед яких обов'язково знайдеться той, який сподобається Вам і Вашій дитині.