Коляска GoodBaby Pockit - найменша і компактна

коляска в складеному вигляді. Вага - 4,3 кг.

Ідеальний варіант для подорожей з дитиною.

 

Корпорація "Goodbaby group" почала своє існування в 1989 році і з тих пір виробляє дитячі товари, які відрізняються своєю якістю, безпекою та інноваційними рішеннями. Вся продукція виготовляється із сучасних матеріалів високої якості, які є екологічно чистими і безпечними для дітей. Дизайн і конструкція товарів компанії Goodbaby розробляються в центрі досліджень в Голландії.

На сьогоднішній день компанія Goodbaby є одним з провідних виробників дитячих товарів і поставляє свої коляски в Китай, Європу і Північну Америку. У 2011 році бренд був представлений в Києві на виставці дитячих товарів Baby Expo-2011.

Концерн GoodBaby представив світу дві найлегші і компактні на сьогоднішній день складні коляски.

Це моделі Qbit + і Pockit. Остання була навіть відзначена в Книзі рекордів Гінесса. Ці коляски підходять для батьків, які не звикли сидіти на місці і продовжують подорожувати разом з дітьми. Мега компактні розміри цих колясок дозволяють їх брати з собою в літак і розміщувати під сидінням крісла в салоні або пересуватися по місту на громадському транспорті без всяких проблем.

Коляска GB Qbit+ вражає своєю багатофункціональністю. Вона оснащена регульованою спинкою, яка розкладається до горизонтального положення і дозволяє використовувати її для дітей з народження, а м'який підголівник дозволить малюкові з комфортом поспати на прогулянці. Також, коляска може використовуватися в якості системи подорожей, завдяки можливості установки автокрісла.

GB Pockit Stroller - це найменша коляска в світі.

Її вага всього 4.3 кг! У складеному вигляді має розміри невеликої господарської сумки. Це ідеальний варіант для подорожей, як по місту, так і на інший континент. Коляска в складеному вигляді настільки маленька, що відповідає всім нормам і параметрам ручної поклажі для авіаперельотів. В розкладеному вигляді коляска нічим не відрізняється від звичайної прогулянкової коляски, в якій дитині буде комфортно і безпечно. Модель розрахована на дітей старше 6-ти місяців і вагою до 17 кг.

Ці коляски зроблять будь-яку вашу подорож комфортною і незабутньою.