У 2019 мега популярний британський виробник дитячих товарів BabyStyle випустив одну зі своїх найбільш вдалих моделей колясок - Oyster 3. Цей транспортний засіб преміум класу не залишить байдужими навіть дуже вимогливих батьків і самих примхливих малюків.

Для українських покупців доступні три варіанти комплектації моделі Oyster 3 - універсальна коляска 3 в 1 і 2 в 1, а також прогулянкова коляска.


Відмінними рисами новинки є те, що зміну модулів коляски, а також регулювання її різних частин тепер можна зробити всього лише одним рухом. Це значно спрощує повсякденне використання коляски і догляд за нею.

Розміри коляски BabyStyle Oyster 3 в складеному вигляді (37х70х57см) тепер ще менше, ніж у її попередниці Oyster 2, яка, до слова, також славилася компактністю. Якщо є необхідність, коляску можна скласти, не знімаючи прогулянковий блок. У складеному вигляді Oyster 3 стоїть без опор, що значно спрощує пошук місця для неї, а спеціальна ручка дає можливість швидко і легко перенести коляску, наприклад, з дому до багажника авто.

Рама шасі новинки зроблена з алюмінію - міцного, але в той же час, легкого матеріалу, за рахунок якого загальна вага виробу залишається досить невеликою. Виробник оснастив коляску BabyStyle Oyster 3 вузькою колісною базою з поліуретановими колесами. З ними вам не страшні ні вузькі ліфти, ні ймовірність проколоти колесо під час прогулянки. Слід зазначити, що в порівнянні з попередніми моделями, колеса Oyster 3 зроблені з більш зносостійкого поліуретану, який прослужить Вам довгі роки.
Плавний хід забезпечує хороша амортизація коліс і м'яка підвіска. Ручку управління коляскою легко підігнати під свій зріст. Також батьки обов'язково оцінять зручну педаль гальмування і просторий кошик для необхідних речей і покупок, доступ до якого помітно спростився за рахунок того, що тепер всі модулі коляски знаходяться вище, ніж в попередніх моделях.

Люлька Oyster 3 (входить в комплект універсальних колясок 3 в 1 і 2 в 1) стала значно більше і глибше. Тепер малюку буде ще більш просторо і комфортно перебувати в ній. Модуль можна зняти або поставити на шасі натисненням однієї кнопки. Люлька оснащена механізмом похитування, спеціальними полозами для безпечного розміщення на підлозі і зручною ручкою для перенесення.

Щоб Вашому чаду було тепло в холодну пору року, виробник додав в комплект до люльки теплу накидку на ніжки з бортиком. Люлька Oyster 3 має великий капюшон з секцією з антимоскітної сітки. Також до неї в комплекті йде дощовик.

Прогулянковий блок (входить в універсальні 3 в 1, 2 в 1 і прогулянковий варіанти Oyster 3) має широке і високе сидіння, яке може бути встановлено як по ходу, так і проти ходу руху. Спинка і підніжка регулюються до горизонтального положення, що дозволяє забезпечити малюкові здоровий сон на свіжому повітрі. Для додаткового комфорту під час прогулянки сидіння укомплектовано м'яким підголовником і стильним бампером.