Бренд X-Lander - з числа найбільш авторитетних польських виробників продукції для малюків. За більш ніж два десятиліття існування компанія придбала величезний досвід у своїй галузі і є однією з лідируючих на європейському ринку. Її слоган: «X-lander - для тих, хто йде в ногу з часом!».

Сьогодні її виробництво базується в Китаї, що дозволяє створювати якісні продукти при невисокій вартості. Впровадження інноваційних технологій і кращих конструкторських рішень при використанні якісних матеріалів і оригінальних дизайнерських розробок забезпечують популярність виробів X-Lander на ринку.

Коляски бренду виготовлені за європейськими стандартами. Їм вдалося отримати сертифікат TÜV від міжнародного концерну TUV Rheinhland, який півтора десятка років тестує продукцію на відповідність вимогам до безпеки, практичності і функціональності.

X-Lander пропонує коляски різних типів: універсальні (різні комплектації), прогулянкові, прогулянкові для двійні. На прогулянкові варіанти колясок X-Lander, при необхідності, можна встановити і люльку. Це стосується і моделі, розрахованої на двійню, при цьому батьки можуть вибрати для кожного малюка свій колір люльки.

Як вже зазначалося вище, компанія активно впроваджує у виробництво нові розробки. Так, в моделі прогулянкової коляски X-Cite сидіння створено за типом «ківш». Воно отримало позитивні оцінки від дитячих ортопедів, які вважають, що така конструкція сидіння сприяє правильному розвитку хребта та тазостегнових суглобів. Відбувається це за рахунок оптимального розподілу маси тіла малюка. Серед ноу-хау X-lander є й інші, можливо менш важливі, оскільки вони не стосуються здоров'я, але від цього не менш цікаві, розробки та доповнення, серед яких і світлодіодне LED підсвічування підніжки.

Corporate identity strollers X-lander

 

Прогулянкові і універсальні коляски X-lander забезпечені ортопедичними сидіннями, практично у всіх моделях вони регулюються до повністю горизонтального положення, а це значить, що вони розраховані на малюків від народження.

Коляски мають стильний і сучасний дизайн. Такий виріб обов'язково підкреслить хороший смак власника. Металевий колір домінує серед колірних рішень модельного ряду, хоча слід зазначити, що багато транспортни засобів доступні в різних кольорах.

В цілому, коляски X-lander створені для цінителів комфорту і якості за доступною ціною. Виробник пропонує безліч моделей, кожна з яких має свою «родзинку».