Популярний дитячий бренд Mioobaby був заснований в Польщі в 2007 році. За десять років з крихітного магазинчика товарів для малюків він виріс у величезну компанію з безліччю фахівців. Власне виробництво вона змогла налагодити в 2010 році, попередньо проаналізувавши потреби споживачів. Тепер бренд Mioobaby впевнено рухається вперед і пропонує широкий вибір різних товарів для дітей.

Компанія приділяє особливу увагу формуванню цінової політики, тому вся її продукція має розумну ціну при відмінній якості, і доступна для сімей різного рівня достатку. Вироби Mioobaby прості в експлуатації і функціональні, в них втілені передові технології, тому вони успішно і впевнено конкурують з товарами інших популярних брендів.

Виробник ретельно підбирає персонал, вважаючи головним критерієм творчий підхід і любов до своєї справи, тому йому вдалося досягти небувалого успіху за досить короткий термін. В основі філософії бренду лежить переконання, що вся його продукція повинна забезпечувати розвиток, сприяти єдності, бути втіленням простоти, стимулювати творчість, приносити радість, надавати перспективи, і бути доступною. Відповідно до цих принципів і були створені коляски Mioobaby.


Оснащені стійкою і надійною алюмінієвою конструкцією, мають ексклюзивний дизайн, зроблені з високоякісних матеріалів, вони неодмінно стануть кращими супутниками для малюків, активно пізнають світ.

В арсеналі виробника є деякі важливі розробки, які зроблять Ваші прогулянки з дітьми ще більш комфортними і цікавими. Зокрема, Mioobaby оснащує свої коляски системою комплексної амортизації з антишоковою системою SAS. Це означає, що під час прогулянки коляска буде їхати плавно, забезпечуючи максимальний комфорт малюка. Також заслуговує на увагу DMS - унікальна система фіксації положення передніх коліс в повітрі.


Глибока чаша люльки, утеплена оббивка, широке сидіння прогулянкового блоку з можливістю регулювання його положення, безшумна система регулювання капюшона оточать Ваше маля максимальним комфортом під час сну і під час прогулянки на свіжому повітрі.

Стильний дизайн, якісні тканинні оббивки, різні забарвлення, наявність додаткових аксесуарів, таких як сумка для батьків, флісовий плед, не залишать Вас байдужими до виробів цього польського бренду. Якщо Ви шукаєте коляску для малюка з оптимальним співвідношенням «ціна-якість», обов'язково зверніть увагу на вироби Mioobaby.