Компанія Espiro є частиною відомої польської компанії Baby Design. З'явилася вона в 2002 році і з тих пір успішно функціонує, радуючи своєю продукцією діточок не тільки у себе на батьківщині, але і за її межами. Компанія виробляє безліч товарів, серед яких дитячі коляски, автокрісла, манежі, ліжечка та інші вироби. Її філософія полягає в тому, щоб створювати продукцію, що сприяє безпеці і правильному розвитку дітей.

В Україні особливо полюбилися коляски і автокрісла від Espiro. Так, компанія випускає як 4-х, так і 3-х колісні варіанти колясок, в комплектаціях 3 в 1, 2 в 1 і прогулянкова. Вони маневрені, оснащені прекрасною амортизацією і використовуються на різних типах місцевості. Важливо, що транспортні засоби для малюків укомплектовані добротними чохлами і конвертами, розрахованими навіть на дуже холодну погоду, що буває дуже до речі в умовах суворих українських зим.


Серед автокрісел Espiro можна знайти вироби для різних вікових груп. Випускає компанія і автокрісла, розраховані на малюків від 9 місяців до підліткового віку, які ростуть разом з вашим чадом і дозволяють істотно заощадити сімейний бюджет, не завдаючи шкоди безпеці.

На особливу увагу заслуговує те, що всі вироби Espiro проходять ретельне тестування відомими організаціями, такими як Інститут матері і дитини, SGS, KOMAG. Тому на ринок компанія поставляє виключно високоякісну продукцію, яка вже пройшла всі необхідні перевірки і відповідає стандартам безпеки, прийнятим в Європі. Крім того, сидіння колясок і автокрісел бренду були високо оцінені провідними ортопедами і педіатрами, які підтвердили, що в цих виробах дитина приймає анатомічно правильне положення.