Новинки ринку - автокрісла и коляски Hauck

Історія німецької компанії Hauck почалася у 1926 році в місті Соннефельд як невеликий сімейний бізнес. З тих пір пройшло майже 90 років і компанія стала одним з лідерів в області виробництва дитячих колясок, автомобільних кресал і аксесуарів до них. Протягом усіх цих років виробник Hauck дбав про дітей, поділяв радість батьків, випускаючи якісну і безпечну продукцію. Саме це і є пріоритетним завданням компанії.

Продукция концерна Hauck давно стала популярною у всьому світі, цьому сприяли німецька якість і багаторічний досвід. Товари компанії - коляски та автокрісла Hauck - це не тільки втілення безпеки, надійності і зручності, це ще й зразок технічного і дизайнерського досконалості. Бренд Hauck став єдиним в світі володарем ліцензійного права використання на своїх товарах зображень мультяшних героїв Disney, що уособлюють казковий світ дитинства для багатьох поколінь дітей.

На сьогоднішній день німецька компанія представляє на ринку автокрісла для дітей будь-якого віку, коляски різної конструкції, ліжечка, аксесуари високої якості. Дизайнери і конструктори бренду Hauck постійно втілюють в життя нові оригінальні ідеї, створюючи якісні неповторні товари. У кожному автокріслі і кожному візочку враховані смаки і потреби дітей і їх батьків. Адже, щоб залишатися лідером на ринку дитячих товарів, потрібно не просто йти в ногу з часом, а трохи заглядати вперед і створювати абсолютно новий продукт.

Для створення своїх товарів компанія Hauck використовує передові ідеї, інноваційні технології, гіпоалергенні, що не токсичні, якісні тканини та матеріали. Вся продукція Hauck - це еталон високої якості, безпеки і надійності.