Відома голландська компанія Maxi-Cosi нещодавно представила кілька чудових новинок серед автокрісел для дітей різних вікових груп. У цій статті ми розглянемо їх основні переваги.

Отже, для самих маленьких пасажирів призначена модель автокрісла Maxi-Cosi Rock. Це дуже легка (3,9 кг) і невелика (44х67х56 см) автолюлька, що поєднує в собі передовий світовий досвід в сфері забезпечення безпеки новонароджених під час автоподорожі. Вона зроблена в повній відповідності до європейського стандарту I-Size і розрахована на малюків вагою до 13 кг.


Чаша автолюльки Maxi-Cosi Rock виконана з поєднання міцного пластику і металу і оснащена додатковим боковим захистом, який не тільки закриє малюка від загрози в разі бокового удару, але і буде перешкоджати можливому травмування в разі різких поворотів автомобіля. Правильне положення новонародженого в автокріслі забезпечить ергономічний вкладиш, а спеціальний валик захистить його голову в разі ДТП.

Міцний гіпоалергенний матеріал оббивки, разом з ефективною системою вентиляції, створить комфортний мікроклімат всередині чаші. Зверніть увагу, що ця автолюлька є багатофункціональним виробом, адже в ній можна також качати малюка, а ще її нерідко використовують і як стільчик для годування.

Встановлення Maxi-Cosi Rock в салоні можливе як за допомогою кріплень Isofix, так і з використанням штатних ременів машини.

Автокрісло Maxi-Cosi MiloFix розраховане на дітей від народження до 4 років (вагою не більше 18 кг). Це досить компактний (59х39х47 см) і легкий (11 кг) виріб реверсивного типу. Встановлюється в салоні машини за допомогою системи Isofix і якірного ременя Top Tether. Модель повністю відповідає європейському стандарту ECE R44 / 04. Її можна обертати навколо осі і зняти з бази, щоб не турбувати сплячого малюка. Щоб положення новонароджених було анатомічно правильним, виробник оснастив крісло спеціальним вкладишем.