Новинки від Maxi-Cosi достіпні тепер і на українському ринку!

Голландський виробник Maxi-Cosi в 2015 році представив 3 нові моделі дитячих автомобільних крісел 2WayPerl, Pebble Plus і AxissFix, які забезпечують дитині найнадійніший захист і відповідають новому міжнародному стандарту безпеки I-Size (R129).

Давайте розглянемо кожне з автокрісел окремо.

Автокрісло Maxi Cosi AxissFix об'єднує в собі найкращі показники безпеки і зручність в експлуатації. Воно повертається на 360 градусів, що забезпечує простоту у використанні, а система Isofix забезпечить безпечну і просту фіксацію в автомобілі. Для того, щоб пристебнути дитину, знадобиться всього кілька хвилин. Дана модель забезпечує положення дитини проти ходу руху до 2 років, що є великим плюсом. Пізніше крісло фіксується по ходу руху, про що нагадає спеціальний індикатор, який вимірює зростання малюка. Підголівник регулюється разом з ременями безпеки, спинка сидіння має кілька положень для комфортного відпочинку. Зручну посадку-висадку забезпечують спеціальні гачки для ременів, які тримають їх відкритими. Maxi-Cosi AxissFix зручне, надійно захищає дитину, легке в експлуатації.

Ще одна новинка від бренду - автокрісло 2WayPerl, найбезпечніше для дітей до 4 років. Модель відповідає всім вимогам безпеки, може встановлюватися особою як по ходу руху, так і проти, оснащено інноваційною системою, яка дозволяє тримати ремені безпеки відкритими для більш зручної посадки і висадки дитини. Автокрісло забезпечує максимальний захист голови і шийного відділу. Встановлюється на базу 2wayFix, а спеціальні індикатори підтверджують вірність установки, зводячи до мінімуму ймовірність помилки. 2WayPerl  компактно виконано в стильному дизайні, тому відмінно підійде для будь-якого автомобіля.

Автомобільне крісло Pebble Plus  відноситься до групи 0, тому встановлюється особою проти ходу руху. Воно має зручне сидіння ергономічної форми, спеціальний вкладиш для самих маленьких, ручку для перенесення. Встановлюється за допомогою бази 2wayFix або автомобільних ременів безпеки. Оснащене власними ременями безпеки з плечовими накладками, механізмом натягу ременів, козирком від сонця. Автокрісло забезпечує максимальну безпеку для голови і плечей дитини, а також відмінний захист від бічних ударів. Pebble Plus  сумісно з колясками Maxi-Cosi, Quinny та деякими іншими.

Яке автомобільне крісло від Maxi-Cosi Ви б не вибрали, Ви завжди можете бути впевненими в надійному захисті та комфорті Вашої чада.