Якщо Ви збираєтеся подорожувати в автомобілі разом з дитиною, і підбираєте бюджетний і компактний варіант автокрісла, Вам обов'язково варто звернути увагу на бустер Texas від французької компанії Renolux. Це новинка, розрахована на дітей від 3 до 12 років (вага від 15 до 36 кг), відрізняється практичністю і може використовуватися навіть в тих випадках, коли звичайні автокрісла зазнають поразки. Останнє відноситься, наприклад, до ситуації з багатодітними сім'ями. Нерідко вони стикаються з проблемами при плануванні автомобільних поїздок всією сім'єю, тому що не мають можливості забезпечити безпеку в салоні авто для всіх малюків. Відбувається так через те, що автокрісла зазвичай мають великі габарити і на задньому сидінні їх поміститься максимум два. Але що ж робити, якщо діток більше? Бустер Renolux Texas покликаний вирішити цю проблему, адже він має зовсім невеликі розміри - 24х33х34 см, а його вага - всього 1 кг. Це означає, що Ви не тільки без зусиль зможете переміщати Texas при необхідності, але і з легкістю розмістити кілька таких бустерів на задньому сидінні авто.

Автокрісло-бустер Renolux Texas - це бюджетна заміна звичного автокрісла для малюка. Цей бустер піднімає Ваше дитя, розміщуючи його на рівні, достатньому для використання штатних ременів безпеки автомобіля. Дана модель досить висока, щоб правильно розташувати навіть 3-річного малюка.


Посадкове місце бустера дуже м'яке і комфортне. За рахунок дихаючих матеріалів оббивки, що забезпечують належну вентиляцію, в бустері Renolux Texas Вашій дитині буде приємно подорожувати навіть у спекотні літні дні. Додатковий захист тазостегнового суглоба, а також комфорт під час поїздки забезпечують підлокітники.

Бустер Renolux Texas встановлюється в машині по ходу руху. Дитину садять в бустер і пристібають в авто за допомогою штатних ременів. Зроблений з міцних і зносостійких матеріалів, бустер прослужить вам вірою і правдою довгі роки. Варто відзначити, що за ним легко доглядати, адже його оббивка легко стирається в пральній машинці в делікатному режимі.

Таким чином, якщо Ви підбираєте собі надійний, але компактний і бюджетний варіант бустера для малюка, французька новинка Renolux Texas створена спеціально для Вас. Якісні матеріали, простота у використанні, зносостійкість, дивовижна легкість і компактність виробу, виготовленого в повній відповідності до європейського стандарту ECE R44 / 04, не залишать Вас байдужими до цього бустер.