Бренд Valco Baby існує вже близько 50 років. Це австралійська компанія, що спеціалізується на виробництві колясок для малюків. Вона стрімко продовжує підкорювати ринки по всьому світу, зокрема, недавно розширила свою присутність в США, що само по собі говорить про високу якість і затребуваності продукції. Тепер же її товари доступні і в Україні.

Компанія має власне кредо, яке свідчить: «Наші вироби розроблені не тільки для того, щоб мати чудовий зовнішній вигляд, високу продуктивність і видатні характеристики, але і для задоволення потреб Вашої зростаючої родини». І в цьому немає ні краплі перебільшення, адже коляски Valco Baby просто ідеальні для сімей з двома, трьома і навіть чотирма малюками! В її якісних і багатофункціональних транспортних засобах при необхідності можуть комфортно розміститися три і навіть чотири дитини.

Модельний ряд колясок Valco Baby складається з сучасних, легких, дуже оригінальних виробів. Мабуть, саме цей виробник пропонує найбільший вибір транспортних засобів для двійні. Ми впевнені, серед них Ви обов'язково знайдете те, що потрібно саме Вашим малюкам.