Відомий німецький бренд Britax-Romer зовсім нещодавно випустив вдосконалене автокрісло Advansafix IV R. Це виріб 2018 року, який розрахований на широкий віковий діапазон - від 9 місяців до 12 років. Крісло важить 11,2 кг при розмірах 72 × 54 × 44 см і встановлюється по ходу руху. У ньому поєднані відразу кілька варіантів кріплення в салоні автомобіля - система Isofix, система Isofix і V-подібний реміньTether (він є третьою якірною точкою кріплення автокрісла і перешкоджає його фронтальному обертанню). Важливо, що Advansafix IV R отримав вдосконалену систему Isofix - Isofix +. Основними її перевагами є наявність індикатора правильності під'єднання і можливість засунути фіксатори в корпус крісла при необхідності.

Нове автокрісло має регульовані по висоті підголівник і 5-точкові ремені безпеки, які можна встановити на необхідній для Вашого малюка висоті всього одним рухом руки. Внутрішні ремені розраховані на використання дітьми до 6 років. Якщо маленький пасажир старше, його фіксують за допомогою штатного ременя авто при використанні вмонтованої системи SecureGuard, яка є 4-ю точкою фіксації штатного ременя і спрямовуючоїю по якій він проходить, в області тазу.

Крім того, виріб отримав і безліч інших інноваційних рішень в області безпеки. Так, Advansafix IV R має глибокі боковини, що перешкоджають випаданню дитини з крісла в разі різкого повороту, з поліпшеною системою бічного захисту SICT. Остання являє собою подушку безпеки, яка використовується на найближчій до дверей стороні. Крім того, система важеля Pivot Link в разі аварії відповідає за перенаправлення удару вниз, перешкоджає переміщенню голови малюка вперед.

Britax-Romer Advansafix IV R оточить вашого малюка комфортом під час автоподорожі. Виріб з легкістю регулюється, підлаштовуючись під потреби і анатомічні особливості дитини. Спинка крісла має кілька позицій нахилу. Гіпоалергенна оббивка має хороші вентиляційні властивості, не марка і може бути випрана в машинці (делікатний режим).