Американська компанія Evenflo (Евенфло) - справжній старожил на ринку дитячих товарів. Далеко не кожен провідний європейський бренд може похвалитися майже сторічною історією успішного існування і процвітання. Починала компанія в 1920-х рр. з виробництва пристроїв для годування новонароджених. Вони отримали великий успіх і з тих пір виробництво Evenflo почало зростати, розширюватися і поступово вибилося в лідери на американському ринку. З 2009 року головний офіс компанії знаходиться в штаті Огайо.

Evenflo і сьогодні випускає широкий асортимент товарів для малюків різного віку, але основною її спеціалізацією є автокрісла. Останні вже встигли врятувати не одне дитяче життя. Вдячні батьки буквально закидали компанію листами з подякою, багато з яких співробітники Evenflo розмістили на стіні одного із заводів в м Пікуа.

Відмінними рисами автокрісел Evenflo, крім найвищого рівня безпеки, є також просторість і комфорт. На відміну від аналогічних виробів європейських брендів, максимальна вага дитини, яку витримує продукція Evenflo, розрахована на старшу вікову групу, становить не 36, а цілих 50 кг!