Maclaren Major Elite призначена для діток-інвалідів з обмеженими фізичними можливостями або іншими потребами віком від 2-х до 10-12 років. Ідеально підходить для щоденного використання.

Тканина оббивки - пористий нейлон, що дозволяє візку «дихати». Міцна конструкція шасі з алюмінію квадратного перетину витримує навантаження до 50 кг і розрахована на багаторічну експлуатацію.

Коляска має невелику вагу і габарити, в складеному вигляді займає мало місця. КоляскаMaclaren Major Elite оснащена п'ятиточковими ременями безпеки і підніжкою, яка регулюється під зріст дитини в трьох позиціях.

Здвоєні колеса виготовлені з особливого матеріалу EVA, що забезпечує м'який і плавний хід коляски. На кожному задньому колесі розташований ножні гальма, передні - поворотні, з можливістю блокування. Батьківські ручки оригінальної ергономічної форми мають нековзне покриття для більшого комфорту.

Модель коляскиMaclaren Major Elite поставляється в базовому варіанті, може бути оснащена додатковими аксесуарами, такими як м'які боковинки, козирок від сонця, корзина для покупок, дощовик.