Французька компанія Renolux (Ренолюкс) добре відома серед автолюбителів з маленькими дітьми. Багаторічний успішний досвід на ринку дитячих автокрісел дозволив компанії розробити безліч надійних і практичних виробів. Одним з кращих серед них є автокрісло Renolux Renofix . Ця модель - дуже вигідна покупка, адже розрахована на дітей від 3 до 12 років (від 15 до 36 кг). Поєднуючи в собі цілий ряд переваг, часто недоступних в більш дорогих виробах інших брендів, вона знаходиться серед лідерів продажів автокрісел для зазначеної вікової групи. Розглянемо ці переваги докладніше.


 

По-перше, автокрісло Renolux Renofix обладнано популярною і дуже надійною системою кріплення Isofix (Изофикс). З її допомогою установка крісла займе лічені хвилини, а Ви будете впевнені, що автокрісло з малюком надійно закріплене в салоні авто. У той же час, при необхідності Ви можете закріпити автокрісло і за допомогою штатних ременів авто. Встановлюється виріб по ходу руху машини. Спинка крісла має кілька позицій нахилу, а це значить, що воно підлаштується під сидіння будь-якого автомобіля. У кріслі дитина фіксується за допомогою штатних триточкових ременів безпеки.

По-друге, автокрісло виготовлено за унікальною технологією HD-CONFORT, що поєднує сталь високої міцності з поліуретаном високої щільності. Ця технологія гарантує максимальне пом'якшення удару у разі аварії на дорозі.

По-третє, Renolux Renofix - це автокрісло підвищеного комфорту, що володіє дивовижною м'якістю. Воно не залишить Вашого малюка байдужим і стане його другом на довгі роки. Крісло буквально оточує дитину комфортом, підлаштовується під його габарити за рахунок автоматичної системи регулювання ширини і висоти посадкового місця. Додатковий комфорт забезпечують зручні підлокітники.


 

По-четверте, автокрісло Renolux Renofix отримало оцінку 4 в краш-тестах всесвітньо відомого незалежного німецького автоклубу ADAC. Це висока оцінка від авторитетної організації, яка проводить свої випробування щорічно починаючи з 1966 року.

Ну і наостанок відзначимо, що з автокріслом Renolux Renofix легко в побуті. Гіпоалергенна оббивка виконана з бамбукових волокон, які славляться своєю зносостійкістю. Вона легко переться в машинці і прослужить Вам довгі роки. Розміри автокрісла невеликі - 45х57х69 см, а вага - всього 8,45 кг. Воно повністю відповідає Європейським вимогам безпеки ECE R44 / 04 і стане гарантом безпеки Вашої дитини в автомобілі.