У нас для Вас приголомшлива новина - дитячі автокрісла і коляски відомої німецької компанії Recaro тепер знову можна зустріти на українському ринку! Recaro - це більш ніж 110-річна успішна історія розвитку (починала компанія під назвою «Stuttgarter Karosseriewerk Reutter & Co») і безліч популярних виробів для дорослих і малят, які не тільки забезпечують безпеку, але і дарують радість і комфорт.

Автокрісла Recaro (Рекаро) - це втілення німецької якості, величезного досвіду і новітніх технологій. У 2004 році для розробки максимально безпечних виробів компанія відкрила експериментальний центр, де повним ходом почалися дослідження в цьому напрямку. Там же її продукція проходить жорсткі краш-тести перед виходом на ринок. Це дало можливість випустити цілий ряд функціональних моделей автокрісел, здатних захистити малюків від травм навіть у разі дуже серйозних ДТП. Створені в співпраці з провідними світовими ортопедами, автокрісла Recaro не тільки гарантують безпеку Вашої дитини під час поїздки в автомобілі, але і сприяють правильному розвитку її постави. Ці вироби отримали рекомендацію незалежної організації AGR.


Для тих, хто підбирає ідеальний транспортний засіб для малюка, особливо актуальним буде знайомство з дитячими колясками Recaro. Вони відрізняються безпекою, надійністю, ергономічністю, функціональністю і комфортом при компактних габаритах. Безліч регульованих складових дозволяє підігнати їх під потреби Вашого дитя. Компанія використовує свої напрацювання в галузі дитячої ортопедії і при виробництві колясок, так що Ви можете бути впевнені, що в них Ваш малюк буде мати гарну поставу. Recaro пропонує різні варіанти колясок - 3 в 1, 2 в 1 і прогулянкові. Серед виробів цієї марки можна знайти і нестандартні, наприклад, такі, в яких можна перевозити навіть дуже великих діток (вагою до 20 кг). Крім того, іноді компанія постачає свої моделі ексклюзивними аксесуарами, наприклад, вбудованим ліхтариком для прогулянок ввечері та ін.


Особливу увагу німецька компанія приділяє дизайну автокрісел і колясок. Модельний ряд Recaro містить класичні варіанти поряд зі спортивними й футуристичними. Безліч колірних рішень дає Вам можливість підібрати виріб, що підходить саме для Вас. Нерідко виробник випускає моделі, що поєднують в собі відразу кілька кольорів. Слід зазначити, що виглядає це дуже привабливо.

Якщо Ви хочете оточити своє дитя комфортом і забезпечити йому безпеку під час прогулянок і автоподорожей, продукція німецької компанії Recaro - це саме те, що Ви шукаєте.