Продукція німецької компанії Capsula (Капсула) з'явилася в 2014 році. За досить короткий термін вона змогла зайняти своє місце на ринку дитячих автокрісел. Зараз бренд успішно розвивається і є серйозним конкурентом для виробників, які займають лідируючі позиції на ринку. У чому ж секрет успіху цієї марки?

Capsula є дочірнім брендом відомого німецького виробника автокрісел Heyner Mobile Automotive. Тобто, його розвиток розпочинався не з нуля, а на основі багаторічного досвіду роботи компанії Heyner. Саме тому навіть перші моделі автокрісел, випущені під брендом Capsula, відрізняються високою якістю і належним рівнем безпеки.
Продукція Capsula виготовлена ​​відповідно до європейських стандартів безпеки і створюється за принципом всебічного захисту малюка. В автокріслі Capsula Ваше маля буде в безпеці незалежно від того, з якого боку послідує удар в разі ДТП. Розробники Capsula черпають натхнення з космічної тематики, проводячи аналогію між автокріслом бренду і рятувальною капсулою космічного корабля. Звідси і девіз: «Чи безпечно як в капсулі космічного корабля».

Дитина в автокріслі цього німецького виробника буде відчувати себе комфортно і затишно. М'яке і ергономічне сидіння, яке легко підлаштувати під анатомічні особливості маленького пасажира, надійні ремені безпеки, що не натирають чутливу шкіру, якісні замки Sabelt, гіпоалергенна і довговічна оббивка, компактні габарити і легка вага автокрісел Capsula роблять їх просто незамінними під час автоподорожі з дітьми. За виробами легко доглядати, їх установка в салоні авто займає лічені хвилини. При цьому продукція компанії реалізується на ринку за більш ніж розумною ціною, що привертає до неї все більше число покупців. Автокрісла Capsula популярні в багатьох країнах світу, але особливо вони полюбилися на батьківщині, в Німеччині, а також в інших частинах Європи.
Не перестаючи вдосконалюватися, Capsula поступово завойовує ринки по всьому світу. Компанія постійно радує автолюбителів новими моделями автокрісел для дітей, створених з використанням передових технологій. До того ж, якщо ще рік тому до недоліків Capsula можна було віднести відсутність широкої палітри колірних рішень (найчастіше в продажу були автокрісла синього, чорного і сірого кольорів), то зараз виробник активно працює над усуненням цього недоліку і впроваджує нові, більш яскраві і різноманітні кольори. Тепер батькам ще простіше знайти модель автокрісла Capsula, яка підходить саме для їхнього малюка.

Capsula