Польський виробник автокрісел Avionaut почав свій шлях на ринку як сімейне підприємство. Родзинкою молодої компанії є новаторський підхід до проектування і виробництва продукції для маленьких пасажирів. Непохитно слідуючи європейським стандартам безпеки, засновники компанії підійшли до виробничого процесу з усією серйозністю і привернули до нього досвідчених авіаінженерів. Саме за ними було останнє слово в процесі створення модельного ряду компанії Avionaut. Звичайно ж, такий підхід забезпечив високий рівень комфорту і безпеки продукції польського виробника, а разом з ними прийшла і популярність.

У своїй діяльності компанія Avionaut (Авіонат) робить акцент на сімейні цінності - адже саме з них і почався її успішний розвиток. Фахівці компанії стверджують, що, перш за все, вони батьки, і тільки потім - експерти. Саме перший факт став для них найпотужніших стимулом для становлення і розвитку як фахівців в індустрії безпеки на дорозі. І тільки це поєднання, на їхню думку, дозволяє врахувати всі потреби дітей під час поїздки в автомобілі і максимально захистити їх від усіляких каліцтв в разі дорожньої пригоди.


Такий підхід не змусив чекати результатів. Незабаром після заснування компанія Avionaut обзавелася власними запатентованими розробками, які сьогодні дозволяють зробити автопоїздки малюків по всьому світу затишними, веселими і, найголовніше, безпечними. Серед таких інновацій слід назвати вдосконалену систему кріплення ISOFIX - до неї була додана звукова сигналізація, яка сповіщає батьків, якщо вони допустили помилку при встановленні автокрісла в салоні. Ця розробка носить назву IQ ISOFIX і реалізована в окремих моделях автокрісел Avionaut.

Плідна і тісна співпраця з кращими педіатрами призвела до створення унікального вкладиша для новонароджених. Він враховує безліч фізіологічних і біомеханічних особливостей немовляти і за рахунок цього дозволяє розташувати його в автолюльці максимально правильно. Це, в свою чергу, не тільки має позитивний вплив на розвиток дитини в цілому, але і грає найважливішу роль для його безпеки в разі ДТП. Також всесвітню популярність польському брендові принесло створення найлегшого автокрісла, виготовленого з EPP композиту. При ультралегкій вазі цей матеріал володіє дивовижною здатністю ефективно поглинати удари.

Як бачимо, молода польська компанія не втрачає часу дарма і вважається новатором цілком заслужено. При цьому вона приділяє дуже велику увагу випробуванням своєї продукції на міцність, зокрема, під час проведення незалежних краш-тестів. Її моделі отримують на них високі бали, а деякі навіть перевершують вимоги європейських стандартів безпеки в кілька разів.

Що стосується зовнішньої привабливості автокрісел Avionaut, то і вона знаходиться на висоті. Цікавий дизайн, яскраві і стримані кольори, а також приємні ціни не залишать байдужими ні Вас, ні Ваших малюків.